facebook POLUB NAS
  Stacja narciarska blisko Krakowa

  O nas

  Nasz Bike Park tworzą ludzie!

  Kochamy rowery i chcemy się dzielić z Wami tą pasją! W Kasinie zapewniamy Wam idealne warunki do nauki, treningów, jazdy i dobrej zabawy!

  Włożyliśmy nasze siły, serca i 14 – letnie doświadczenie w kolarstwie zgromadzone na całym świecie, żeby stworzyć to jedno miejsce – Bike Park Kasina.

  Bike Park Kasina zaprojektował i wykonał Arkadiusz Perin wraz ze swoją ekipą.

   

  Arek Perin

   

  Arkadiusz Perin – jest związany z kolarstwem, szkoleniami i infrastrukturą rowerową od wielu lat. Ma na swoim koncie ponad 50 wykonanych tras, poczynając od pump tracków, poprzez różnego rodzaju bike parki, skończywszy na prywatnych torach szkoleniowych m.in. dla Mai Włoszczowskiej. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski DH, Mistrzem Polski ENDURO 2015, trenerem i selekcjonerem Polskiej Kadry Kolarstwa Zjazdowego oraz trenerem technicznym Mai Włoszczowskiej i Marka Konwy, a także wielu innych. Jest uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Rower jest jego życiową miłością od zawsze, poświęca mu każdą wolną chwilę i chętnie podzieli się z Wami swoimi umiejętnościami i doświadczeniem!

  artur-green

  Artur Green Kołodziej – swoją przygodę z rowerem zaczynał już w 1995, jako zawodnik krakowskiego Ikatur Giant team. Po kilkuletniej przerwie (2001-7) powrócił do kolarstwa górskiego, ale już do dyscyplin grawitacyjnych (Downhill, Enduro). Od 2007r. związany z Dh-zone.com. wówczas największym portalem DH.  Założyciel Downhill24.bike, portalu o aktualnym globalnym zasięgu. Wciąż pasjonat 2 kółek, od 2016r. związany z Arek Bike Camps.

  jacek-gardon-dla-www

  Jacek Gardoń – w porze zimowej jest instruktorem narciarskim na stokach w Polsce i zagranicą oraz trenerem klubu narciarskiego. Wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski Instruktorów. Na nartach spędza około 7 miesięcy w roku. Pozostały czas w roku poświęca rowerom. Od wielu lat buduje i obsługuje trasy rowerowe w Wierchomli. Jest również instruktorem kolarstwa górskiego, zajmuje się też serwisowaniem rowerów. Często startuje w zawodach downhillowych. Praca czy pasja? Zdecydowanie jedno i drugie.

  • Partnerzy:
  © 2017 Kasina SKI
  Scroll Up