facebook POLUB NAS
  Stacja narciarska blisko Krakowa

  Rodzina Pingwina

  Chata na stoku noclegi

   

  Krynica Zdrój to zimowa stolica Polski i przepiękne miejsce z uzdrowiskowym kurortem. Słotwiny Arena jest idealnym punktem startowym do wycieczek górskich, a także rowerowych. Tutaj znajdziesz liczne szlaki turystyki pieszej, a także niezwykłe punkty widokowe. Zimą to przede wszystkim teren narciarski położony na malowniczych stokach w Słotwinach. W naszej Karczmie serwujemy dania regionalne  i specjalne, słotwińskie przysmaki.

  rzyki rodzina lato

   

  Czarny Groń usytuowany jest w malowniczej dolinie, w sąsiedztwie dziewiczych rezerwatów i lasów mieszanych na połączeniu Pogórza z Beskidem Małym. Hotel & SPA Czarny Groń to nowoczesny obiekt turystyczny, w skład którego wchodzą: hotel, restauracja oraz SPA. Na terenie kompleksu znajduje się stacja narciarska, oferująca dania regionalne oberża z miejscami noclegowymi, park rozrywki (m.in. Magiczna Osada, park linowy, całoroczny sztuczny stok, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów, lodowisko, salon gier).

  snieznica rodzina 3

   

  Stacja narciarska Kasina Ski znajduje się w rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. To najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny. Latem jest to idealny teren dla rowerzystów oraz tych, którzy lubią górskie wycieczki i paralotnie. Kasina Wielka to jedna z najwyżej położonych stacji kolejowych w Polsce, do której kursuje co roku, w okresie wakacyjnym, pociąg retro.

  • Partnerzy:
  © 2017 Kasina SKI
  Scroll Up